+48 16 888 10 06

wyroby metalowe

Zobacz wszystkie produkty

O nas

Metaim specjalizuję się zakrwsie realizacji mebli metalowych, systemow regalowych, mebli warsztatowych, mebli nierdzewnych i metalowych mebli socjalnych. Zebrane w tym czasie doświadczenie pozwala nam oferować na rynku produkty o wysokiej jakości, a także realizować indywidualną strategije każdego naszego klijenta na bardzo dobrych warunkach wspówpracy. Metaim jest bezpośrednim importerem produktów ukrainskiego producenta z najwyższymi standardami jakości UHL MASZ. Kooperujemy się z daną firmą na zasadach partnerskich i dla tego oferujemy Państwu najlepsze warunki zakupu i serwisu.

Z momentu swego zaistnienia nasza firma pracuję w ramach koncepcji stałego i stabilnego rozwoju, którego podstawą jest wzajemnie korzystna współpraca z naszymi klijentami i producentami. Naszym priorytetem jest zadowolenie potrzeb klijenta dla tego nasz klijent będzie zawsze w centrum uwagi naszej działalności. Wszystko co robimy połowawne jest do zachowania najwyższych standardów jakości i dobrego serwisu dla klijenta.

Nasza firma oferuję szeroki asortyment, induwiadualne rozwiązania dla naszych klijentów, najwyższe standardy jakości produkcji i usług i robimy wszystko, żeby nasz klijent dostaw więcej.

 

© METAIM. Wyroby metalowe | Web site produkowane w WebLux

Twój numer telefonu:

Zadzwoń do mnie Wyslijj widośmoś